Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант

Бізнес-школи

 
Рік заснування
1993
Випускників
15
Програм MBA
4
МУФ засновано при КПІ. Перша МВА-програма в бізнес-школі стартувала в 2011 р. Зараз МУФ пропонує три вітчизняні спеціалізовані МВА та Executive MBA – спільно з Університетом Індіанаполісу, США. Випускники EМВА ...

Викладачі MBA

 
Викладання
1 рік
Практичний досвід
21 рік
Консалтинг
1 проект
Інтелектуальний лідер програми MML (Master of Arts in Management and Leadership), викладач kmbs. Тренер і коуч ефективного спілкування і партнерської взаємодії. Експерт і консультант з питань стратегічних комунікацій, управлінської та лідерської взаємодії. Журналіст і психолог.

Програми MBA

Бізнес-школа
Назва програми Вартість Тривал. Стажування Формат
MBA Стратегія 203 000 грн 30 міс Немає Модульний
General MBA 70 000 грн 21 міс Немає Вечірній
Executive MBA 196 900 грн 22 міс Немає Модульний

MBA Field – сайт про специфіку, перспективи розвитку та можливості отримання системної бізнес-освіти в Україні. Націлений допомогти управлінцю зробити свідомий вибір програми МВА.
Тут можна знайти детальну інформацію про всі бізнес-школи, програми та альтернативи MBA в Києві чи інших містах України, викладачів та їхню професійну й консалтингову діяльність.
Наш ресурс також дасть можливість використати спеціальний фільтр, який допоможе вибрати свій MBA з урахуванням індивідуальних критеріїв. Серед останніх:
- бажання отримати зарубіжний диплом MBA в Україні;
- можливість вибору спеціалізованої програми МВА;
- формат навчання;
- мова викладання;
- діапазон вартості програм;
- наявність/відсутність закордонного стажування та ін.
Найближчим часом на сайті також з’являться статті та думки бізнес-експертів про світові тенденції та розвиток MBA-освіти в нашій країні, а також інтерв’ю з випускниками про досвід навчання, вплив MBA на їхні життєві погляди, кар’єру та особистісний розвиток.
Якщо Вам потрібна MBA-освіта та Ви ще не визначились, яка з програм Вам підійде – об’єктивна та детальна інформація на нашому сайті, зручний фільтр пошуку, корисні думки експертів та інтерв’ю про життя бізнес-шкіл з перших вуст допоможуть Вам свідомо обрати свій шлях.
Якщо Ви вже отримали MBA в Києві чи в іншому місті України, скоро Ви зможете залишити в нас відгук про свою бізнес-школу. Ваш особистий досвід допоможе іншим визначитись з вибором своєї програми. Разом з тим, Ваша думка також стане популяризацією ідеї системної бізнес-освіти, компетентного ведення бізнесу в Україні та свідомого шляху професійного й особистісного розвитку.

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах