Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант

Бізнес-школи

 
Рік заснування
2005
Випускників
90
Програм MBA
4
ІВК КНТЕУ – провідний заклад післядипломної освіти у структурі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), який більш ніж 10 років успішно функціонує на ринку освітніх ...

Викладачі MBA

 
Викладання
n/a
Практичний досвід
n/a
Консалтинг
n/a
Завідувач кафедри бізнес-адміністрування, д.е.н., заслужений економіст України, академік Міжнародної академії менеджменту. Член спеціалізованих вчених рад Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки України та Інституту економіки та економічного ...

Програми MBA

Бізнес-школа
Назва програми Вартість Тривал. Стажування Формат
MBA (модульна) 316 800 грн 26 міс Є Модульний
General MBA 70 000 грн 21 міс Немає Вечірній
Key Executive MBA 253 000 грн 18 міс Є Модульний

MBA Field – сайт про специфіку, перспективи розвитку та можливості отримання системної бізнес-освіти в Україні. Націлений допомогти управлінцю зробити свідомий вибір програми МВА.
Тут можна знайти детальну інформацію про всі бізнес-школи, програми та альтернативи MBA в Києві чи інших містах України, викладачів та їхню професійну й консалтингову діяльність.
Наш ресурс також дасть можливість використати спеціальний фільтр, який допоможе вибрати свій MBA з урахуванням індивідуальних критеріїв. Серед останніх:
- бажання отримати зарубіжний диплом MBA в Україні;
- можливість вибору спеціалізованої програми МВА;
- формат навчання;
- мова викладання;
- діапазон вартості програм;
- наявність/відсутність закордонного стажування та ін.
Найближчим часом на сайті також з’являться статті та думки бізнес-експертів про світові тенденції та розвиток MBA-освіти в нашій країні, а також інтерв’ю з випускниками про досвід навчання, вплив MBA на їхні життєві погляди, кар’єру та особистісний розвиток.
Якщо Вам потрібна MBA-освіта та Ви ще не визначились, яка з програм Вам підійде – об’єктивна та детальна інформація на нашому сайті, зручний фільтр пошуку, корисні думки експертів та інтерв’ю про життя бізнес-шкіл з перших вуст допоможуть Вам свідомо обрати свій шлях.
Якщо Ви вже отримали MBA в Києві чи в іншому місті України, скоро Ви зможете залишити в нас відгук про свою бізнес-школу. Ваш особистий досвід допоможе іншим визначитись з вибором своєї програми. Разом з тим, Ваша думка також стане популяризацією ідеї системної бізнес-освіти, компетентного ведення бізнесу в Україні та свідомого шляху професійного й особистісного розвитку.

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах