Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаБізнес-школиМіжнародний інститут менеджменту [МІМ-Київ]
переглядів: 12171

Міжнародний інститут менеджменту [МІМ-Київ]

Рік заснування
1989 
Випускників
2048 
Програми MBA
Вартість MBA
316 800 – 417 600 грн
Закордонний диплом
Ні
Мова навчання UA RU
Рейтинг
151
Eduniversal
Позиція в рейтингу шкіл: 151
Рейтинг, який спеціалізується на вищу освіту, що проводиться французкой консалтинговою компанією-рейтинговим агенством SMBG
2
Best of Kyiv
Позиція в рейтингу шкіл: 2
Щорічний рейтинг, що проводиться газетою Kyiv Post, який визначає кращих представників своїх сфер на ринку України
Сертифікати

Інформація про бізнес школу

Свого часу МІМ-Київ став першою бізнес-школою в Україні. І саме тут стартувала перша в країні програма МВА. Особлива складова навчання – участь слухачів МВА в міжнародній комп’ютерній бізнес-симуляції – Global Management Game. На сьогодні МІМ об’єднує навколо себе найбільшу в Україні спільноту випускників.


Історія: у 1989 р. відомий суспільний діяч Богдан Гаврилишин ініціював заснування Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ) – першої в Україні бізнес-школи. В її створенні взяли участь бізнес-школа МІМ-Женева (IMI-Geneva, зараз - IMD, № 13 у рейтингу найкращих в світі МВА-програм 2012 р, Financial Times) та Академія наук України.


Лідер: Ірина Тихомирова, президент МІМ-Київ, кандидат економічних наук.


Історія та особливості програм МВА: саме в МІМ-Київ у 1990 р. з'явилася перша в Україні програма МВА для топ-менеджерів. Зараз бізнес-школа пропонує також навчання для власників бізнесу – Senior Executive MBA. У вартість усіх програм МВА входить зарубіжне стажування. Унікальна частина навчання - участь слухачів у міжнародній комп'ютерній бізнес-симуляції – Global Management Game. З 1995 р. партнером та координатором цього проекту єTepper School of Business (Carnegie Mellon University, США).

У рамках бізнес-симуляції студенти керують віртуальними компаніями протягом кількох умовних років. Їхня головна ціль - досягнути максимальних показників розвитку своєї компанії в міжнародному конкурентному середовищі. Завдання для студентів є досить важким, адже Management Game має глобальний масштаб. Загалом участь у ній бере близько 300 команд з Японії, Чилі, Аргентини та інших країн.

Донедавна МІМ пропонував слухачам класичні спеціалізовані програми: “МВА в медичному бізнесі” (з 2009 р.) та “МВА в ІТ-бізнесі” (з 2011 р.), та восени 2012 р. трансформував їх.

Тепер МІМ-Київ пропонує новий формат спецілізованого навчання – 60-ти годинні модульні програми за напрямком “Інформаційні технології в управлінні бізнесом” та “Управління в медичному бізнесі”. Їхній перший старт заплановано на жовтень 2013 р. Навчання триватиме півтора роки, після чого учасники отримають відповідні сертифікати. Партнером ІТ-програми стала компанія “Інком” та її засновник – випускник МІМ-Київ Олександр Кардаков.

Також ці спеціалізовані програми буде включено в класичні вечірні та модульні МВА в якості додаткових модулів. При цьому всі учасники отримають можливість безкоштовно їх прослухати. Заплановано, що розклад додаткових модулів буде складено таким чином, що слухачі МВА-програм, за бажанням, зможуть отримати одразу дві спеціалізації.


Alumni: спільнота випускників нараховує 4000 осіб. Більше половини з них мають диплом МВА. У 2011 р. МІМ відкрив офіс випускників. Щомісяця бізнес-школа проводить заходи для випускників, слухачів та гостей - реалізує ідею Lifelong learning та сприяє нетворкінгу. Серед традиційних заходів МІМу: воркшопи, майстерні бізнесу, технології управління 2.0, професійні кафе, семінари, бізнес-клуби, а також неформальні зустрічі в рамках Мафія-клубу.


Останні проекти: у 2011 р. МІМ запустив новий проект – Міжрегіональну бізнес-платформу, за участі вітчизняних та міжнародних експертів. Ціль платформи - підвищити рівень менеджменту та якість ведення бізнесу в Україні. Дистанційна система зв'язку Cisco Telepresense дозволяє МІМу проводити заходи одночасно в Києві, Львові, Вінниці та Івано-Франківську. Проект складається з серії “Управлінських студій” – майстер-класів з управління та розвитку бізнесу. Партнер платформи – випускник МІМ-Київ та засновник “Інком” Олександр Кардаков.


Міжнародне визнання: МІМ має акредитацію CEEMAN та є членом EFMD.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

 


http://mim.kiev.ua/

(044) 585-02-85

welcome@mim.kiev.ua

 

Програми MBA

Назва програми
Вартість
Тривалість
Стажування
Формат
316 800 грн
26 міс
Є
Вечірній
417 600 грн
26 міс
Є
Модульний
316 800 грн
26 міс
Є
Модульний

Викладачі

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах