Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаБізнес-школиThe Open University - МІМ ЛІНК [OU-LINK]
переглядів: 6790

The Open University - МІМ ЛІНК [OU-LINK]

Рік заснування
1994 
Випускників
150 
Програми MBA
Вартість MBA
203 000 грн
Закордонний диплом
Так
Мова навчання RU
Рейтинг
n/a
Сертифікати

Інформація про бізнес школу

ОУ-ЛІНК представляє в Україні МВА-програми The Open University (Великобританія) та Міжнародного інституту Менеджменту ЛІНК (Росія). Навчальні центри ОУ-ЛІНК відкриті в Києві, Харкові, Донецьку, Миколаєві та Одесі. Тут можна пройти навчання на програмах МВА OU (англійською мовою) та МВА «Стратегія» (російською мовою). Формат навчання – очно-дистанційний.


Історія: Міжнародний інститут менеджменту ЛІНК (МІМ ЛІНК) був створений в Росії в 1992 р. У цьому ж році він став стратегічним партнером Відкритого університету Великобританії (The Open University). Відтоді і дотепер МІМ ЛІНК є єдиним вузом на всьому російськомовному просторі, в навчальних програмах якого використовуються матеріали, методики та технології The Open University.

Навчальна мережа МІМ-ЛІНК нараховує більше 80 навчальних центрів, розташованих у містах Росії, України, Казахстану, Білорусії та Балтії. В Україні перший навчальний центр ОУ-ЛІНК було відкрито в Києві у 1994 р. Сьогодні навчання на програмі МВА ОУ-ЛІНК можна пройти також у Харкові, Донецьку, Миколаєві та Одесі.


Історія та особливості програм МВА: Відкритий університет Великобританії та Міжнародний інститут менеджменту ЛІНК пропонують потенційним слухачам дві програми МВА: МВА OU (англійською мовою) та МВА «Стратегія» (російською мовою). 

Формат навчання на програмі – змішаний, очно-дистанційний (blended learning), зі зручним режимом занять, який дозволяє управлінцям підлаштовувати навчання під ритм свого життя та діяльності організації.

Одна з особливостей програми МВА «Стратегія» у тому, що вона складається з трьох послідовних ступенів, які відповідають рівням розвитку кваліфікації керівника (від базового до найвищого).

Кожна ступінь – це не просто етап вивчення програми, але і управлінська кваліфікація (сукупність знань та навичок), яку підтверджують відповідні документи. Для отримання диплому МВА необхідно пройти дві чи три ступені програми в залежності від управлінського досвіду та освіти слухача.

Підтримку в навчанні та відпрацюванні навичок практичного застосування теоретичного матеріалу слухачам кожної навчальної групи надає тьютор – викладач-консультант. Тьютор перевіряє та коментує письмові завдання, проводить тьюторіали та виїзні школи, бере участь у роботі інтернет-конференцій, проводить індивідуальні консультації.

Виїзні школи – ще одна особливість програми МВА «Стратегія». Це триденні заняття, які проходять за межами року раз у півроку. В них одночасно беруть участь слухачі та тьютори з кількох навчальних центрів. Крім навчального блоку, в програму виїзних шкіл входять інтелектуальні змагання та інші неформальні заходи, які сприяють нетворкінгу слухачів.

Слухачам програми МВА «Стратегія» надається унікальна можливість взяти участь в курсі за вибором – експедиції «Жива паралель». Цей курс є не лише навчальним, а й дослідницьким, оскільки проходить на території країн Африки чи Південної Америки. Учасники «Живої паралелі» знайомляться з культурою давніх цивілізацій, шукають паралелі між розвитком етносів, країн, народностей та сучасних організацій.

Кожні 8 років Відкритий університет оновлює свої навчальні курси та програми як змістовно, так і технологічно. Нові версії розробляються методистами та тьюторами університету. Модифікувати курси також допомагають спеціально запрошені «критики» - викладачі інших європейських університетів та бізнес-шкіл. У 2010 р. Відкритий університет створив новий курс «Професійний Сертифікат з менеджменту», а весною 2013 р. слухачів програми МВА ОУ-ЛІНК чекає старт оновленого курсу «Професійний Диплом з менеджменту».


Alumni: Офіційного клубу для всіх випускників ОУ-ЛІНК в Україні поки ще не створено, але кожен навчальний центр проводить заходи для випускників у своєму місті. Наприклад у Харкові, навчальний центр організовує для своїх студентів та випускників круглі столи, семінари та консультації, а також щорічні боулінг-турніри. Навчальний центр у Донецьку регулярно проводить форуми та майстер-класи на теми управління людськими ресурсами, участь в яких беруть як випускники та слухачі ОУ-ЛІНК, так і гості – HR-менеджери компаній.


Міжнародне визнання: програма МВА The Open University має «потрійну корону» – три найвідоміші та найпрестижніші акредитації в сфері бізнес-освіти – AACSB, EQUIS та AMBA. Таке визнання високої якості програм отримали всього 56 бізнес-шкіл у всьому світі.

Програма МВА «Стратегія» у 2006 р. стала четвертою в Росії, яка отримала акредитацію міжнародної Асоціації МВА. У 2011 р. програма отримала повторну акредитацію АМВА.

Програми MBA

Назва програми
Вартість
Тривалість
Стажування
Формат
203 000 грн
30 міс
Немає
Модульний

Викладачі

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах