Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаБізнес-школиІнститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету [ІВК КНТЕУ]
переглядів: 4367

Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету [ІВК КНТЕУ]

Рік заснування
2005 
Випускників
90 
Програми MBA
Вартість MBA
35 670 – 42 210 грн
Закордонний диплом
Ні
Мова навчання UA
Рейтинг
n/a
Сертифікати

Інформація про бізнес школу

ІВК КНТЕУ  провідний заклад післядипломної освіти у структурі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), який більш ніж 10 років успішно функціонує на ринку освітніх послуг. За роки існування інститут здобув авторитет як на вітчизняному, так і на міжнародному освітньому просторі. Неодноразово удостоєний відзнаками центральних органів виконавчої влади, закордонних партнерів та міжнародних виставок за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти та вагомий внесок щодо розвитку післядипломної освіти тощо.

 

Перейти на сайт бізнес-школи – www.ivk.knteu.kiev.ua

 

 

АКРЕДИТАЦІЯ

Програма «Європейський менеджмент – СеМВА», яка реалізується ІВК КНТЕУ спільно з найстарішим економічним вузом Європи ESCP Europe, має почесну акредитацію AMBA, AACSB і EFMD. Це так звана потрійна корона, яку має обмежена кількість кращих бізнес-шкіл світу.
 
У 2005 році – році початку реалізації національної програми "Магістр бізнес-адміністрування" ІВК КНТЕУ набув членство в РАБО.
 
 

РЕЙТИНГИ


Forbes Україна (2013)
п.6 - підготовка кращих топ-менеджерів
 
Журнал "ФОКУС" (2013)
п.1 - кількість програм, за якими можна навчатись за кордоном
 
Міністерство освіти і науки України (2013)
п.2 - найкраща підготовка фахівців з економіки, фінансів, управління, підприємництва
 
Компас (2013)
п.3 - найкраща підготовка за економічними спеціальностями
 
ТОП-100 (2011)
п.1 - надійний партнер для бізнеса 

 

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ


ESCP-EAP Європейська  школа менеджменту (м.Берлін, Німеччина)
У 2005 році інститут розпочав плідну співпрацю з ESCP Europe щодо реалізації україно-німецької програми «Європейський менеджмент - СеМВА», а з 2009 року щодо впровадження англомовного навчального модулю «Економічна теорія для менеджерів» і семінару «Бізнес в Україні» для топ-менеджерів з Європи (Швеції, Німеччини, Франції, Словенії, Італії, України, Словаччини, Болгарії, Польщі, Голландії й Португалії) та США. Близько 70 слухачів взяли участь у навчанні.
 
Університет МакГілл (Монреаль, Канада)
Проект «Регіональне навчання  і розвиток консультативних можливостей в Україні» стартував в ІВК КНТЕУ у вересні 2005 року з підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Центром міжнародних досліджень у сфері менеджменту Факультету менеджменту Дезотель Університету МакГілл, до якого згодом долучилися інші українські університети з різних регіонів України та об’єдналися в Український консорціум університетів (УКУ). Інститут став організатором та учасником 11 семінарів-тренінгів, 2 круглих столів та 2 конференцій з питань менеджменту, маркетингу й фінансів, а також щодо співпраці університетів і бізнесу, новітніх технологій викладання, які проводилися для представників малого та середнього бізнесу і викладачів УКУ.
 
Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ
У 2002 р. перші випускники Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» отримали можливість пройти стажування на підприємствах країн ЄС. Так розпочалась багаторічна співпраця ІВК з товариством GIZ (Німеччина) та Канадською експертно-сервісною організацією в Україні (КЕСО) проект Європейського Союзу МТР (Manager’s Training Programme). За цей час 350 осіб пройшли стажування за кордоном, а близько 85 викладачів, які беруть участь у реалізації Програми неодноразово проходили навчання на міжнародних семінарах-тренінгах.
 
Російська Асоціація Бізнес-освіти (РАБО)
У 2005 р. підписано угоду про співробітництво з Російською асоціацією бізнес-освіти щодо формування ефективної системи бізнес-освіти в КНТЕУ та впровадження новітніх освітніх технологій навчання. Представники університету та інституту беруть участь у щорічних міжнародних науково-практичних конференціях РАБО, серед них: «Цілі, зміст та методи сучасної освіти», "Роль бізнес-освіти у формуванні соціальної відповідальності бізнесу", «Бізнес-освіта як предмет експорту та імпорту освітніх послуг: можливості для Росії XXI століття», «Трансформація бізнес-освіти під впливом глобальних змін», «Бізнес-освіта як предмет експорту та імпорту освітніх послуг», «Глобальна нестабільність та проблеми бізнес-освіти»,  «Бізнес-освіта і бізнес-школа 2020: нові тенденції, моделі, можливості» тощо.
 
Міжнародний  інститут моди, дизайну та маркетингу POLIMODA (Флоренція, Італія)
У  2010  році  спільно  з  Міжнародним  інститутом моди, дизайну та маркетингу POLIMODA, бізнес-школою “Синергія”   (Москва,   Росія)   та   концерном   «Воронін»(Україна)   розпочато реалізацію ексклюзивної освітньої програми «Міжнародний маркетинг моди» та професійної програми  «Маркетинг моди».  Завдяки проекту викладачі університету та інституту   неодноразово брали участь у Міжнародному фестивалі «KYIV FASHION», запрошувалися   на Ukrainian Fashion Week та на презентацію книги Михайла Вороніна «VORONIN».
 
ERASMUS MUNDUS EMP-AIM Project (EU)
Ерасмус Мундус — це міжнародна програма співпраці і мобільності у сфері вищої освіти, яку ініціювала та фінансує Європейська Комісія. Її головною метою є підвищення якості європейської вищої освіти і сприяння міжкультурному розумінню через співпрацю із країнами, що не входять до Європейського Союзу.

 

ПРОЕКТИ


Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»
ІВК КНТЕУ є активним учасником та  виконавцем унікальної Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» з 2001 року – з початку реалізації програми в Україні. Програма «Українська ініціатива» – один з найбільш значних проектів національного масштабу у сфері перепідготовки управлінських кадрів, що підтримується Президентом і Урядом України. Місія Програми – формування в усіх регіонах України генерації сучасних менеджерів, здатних ефективно господарювати в умовах ринкової економіки та впроваджувати європейські стандарти діяльності та новітні технології. Випускники Програми після отримання економічної освіти проходять безкоштовне стажування в Німеччині. З 2001 року  за Програмою підготовлено 1320 висококваліфікованих спеціалістів.
 
Друга вища освіта
Спеціальності «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Товарознавство і торговельне підприємництво», «Харчові технології та інженерія», «Правознавство» - це основні спеціальності, за якими є можливість здобути рівень бакалавра, спеціаліста (перепідготовка) або магістра. Всього розроблено 20 таких програм, що враховують базову (попередню) освіту та відрізняються формою навчання і терміном. Форма навчання пропонується заочна, вечірньо-заочна або екстернат. Термін навчання в залежності від обраної спеціальності  – від 1 року 5 місяців до 2 років 10 місяців. Випускники отримують дипломи державного зразка КНТЕУ.
 
 
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

+38 (044) 531-49-66; (044) 519-05-70

Алла Бідюк

mba@knteu.kiev.ua

02156, м. Київ, вул. Мілютенка, 8

Програми MBA

Назва програми
Вартість
Тривалість
Стажування
Формат
42 210 грн
27 міс
Немає
Модульний
35 670 грн
27 міс
Немає
Модульний
35 670 грн
27 міс
Немає
Модульний
35 670 грн
27 міс
Немає
Модульний
2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах