У 2005 році інститут розпочав плідну співпрацю з ESCP Europe щодо реалізації україно-німецької програми «Європейський менеджмент - СеМВА», а з 2009 року щодо впровадження англомовного навчального модулю «Економічна теорія для менеджерів» і семінару «Бізнес в Україні» для топ-менеджерів з Європи (Швеції, Німеччини, Франції, Словенії, Італії, України, Словаччини, Болгарії, Польщі, Голландії й Португалії) та США. Близько 70 слухачів взяли участь у навчанні.
Університет МакГілл (Монреаль, Канада)
Проект «Регіональне навчання і розвиток консультативних можливостей в Україні» стартував в ІВК КНТЕУ у вересні 2005 року з підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Центром міжнародних досліджень у сфері менеджменту Факультету менеджменту Дезотель Університету МакГілл, до якого згодом долучилися інші українські університети з різних регіонів України та об’єдналися в Український консорціум університетів (УКУ). Інститут став організатором та учасником 11 семінарів-тренінгів, 2 круглих столів та 2 конференцій з питань менеджменту, маркетингу й фінансів, а також щодо співпраці університетів і бізнесу, новітніх технологій викладання, які проводилися для представників малого та середнього бізнесу і викладачів УКУ.
Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ
У 2002 р. перші випускники Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» отримали можливість пройти стажування на підприємствах країн ЄС. Так розпочалась багаторічна співпраця ІВК з товариством GIZ (Німеччина) та Канадською експертно-сервісною організацією в Україні (КЕСО) проект Європейського Союзу МТР (Manager’s Training Programme). За цей час 350 осіб пройшли стажування за кордоном, а близько 85 викладачів, які беруть участь у реалізації Програми неодноразово проходили навчання на міжнародних семінарах-тренінгах.
Російська Асоціація Бізнес-освіти (РАБО)
У 2005 р. підписано угоду про співробітництво з Російською асоціацією бізнес-освіти щодо формування ефективної системи бізнес-освіти в КНТЕУ та впровадження новітніх освітніх технологій навчання. Представники університету та інституту беруть участь у щорічних міжнародних науково-практичних конференціях РАБО, серед них: «Цілі, зміст та методи сучасної освіти», "Роль бізнес-освіти у формуванні соціальної відповідальності бізнесу", «Бізнес-освіта як предмет експорту та імпорту освітніх послуг: можливості для Росії XXI століття», «Трансформація бізнес-освіти під впливом глобальних змін», «Бізнес-освіта як предмет експорту та імпорту освітніх послуг», «Глобальна нестабільність та проблеми бізнес-освіти», «Бізнес-освіта і бізнес-школа 2020: нові тенденції, моделі, можливості» тощо.
Міжнародний інститут моди, дизайну та маркетингу POLIMODA (Флоренція, Італія)
У 2010 році спільно з Міжнародним інститутом моди, дизайну та маркетингу POLIMODA, бізнес-школою “Синергія” (Москва, Росія) та концерном «Воронін»(Україна) розпочато реалізацію ексклюзивної освітньої програми «Міжнародний маркетинг моди» та професійної програми «Маркетинг моди». Завдяки проекту викладачі університету та інституту неодноразово брали участь у Міжнародному фестивалі «KYIV FASHION», запрошувалися на Ukrainian Fashion Week та на презентацію книги Михайла Вороніна «VORONIN».
ERASMUS MUNDUS EMP-AIM Project (EU)
Ерасмус Мундус — це міжнародна програма співпраці і мобільності у сфері вищої освіти, яку ініціювала та фінансує Європейська Комісія. Її головною метою є підвищення якості європейської вищої освіти і сприяння міжкультурному розумінню через співпрацю із країнами, що не входять до Європейського Союзу.
Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»
ІВК КНТЕУ є активним учасником та виконавцем унікальної Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» з 2001 року – з початку реалізації програми в Україні. Програма «Українська ініціатива» – один з найбільш значних проектів національного масштабу у сфері перепідготовки управлінських кадрів, що підтримується Президентом і Урядом України. Місія Програми – формування в усіх регіонах України генерації сучасних менеджерів, здатних ефективно господарювати в умовах ринкової економіки та впроваджувати європейські стандарти діяльності та новітні технології. Випускники Програми після отримання економічної освіти проходять безкоштовне стажування в Німеччині. З 2001 року за Програмою підготовлено 1320 висококваліфікованих спеціалістів.
Друга вища освіта
Спеціальності «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Товарознавство і торговельне підприємництво», «Харчові технології та інженерія», «Правознавство» - це основні спеціальності, за якими є можливість здобути рівень бакалавра, спеціаліста (перепідготовка) або магістра. Всього розроблено 20 таких програм, що враховують базову (попередню) освіту та відрізняються формою навчання і терміном. Форма навчання пропонується заочна, вечірньо-заочна або екстернат. Термін навчання в залежності від обраної спеціальності – від 1 року 5 місяців до 2 років 10 місяців. Випускники отримують дипломи державного зразка КНТЕУ.
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ