Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаБізнес-школиКиєво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs]
переглядів: 15221

Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs]

Рік заснування
1999 
Випускників
600 
Програми MBA
Вартість MBA
205 000 – 719 000 грн
Закордонний диплом
Ні
Мова навчання EN UA
Рейтинг
1
Best of Kyiv
Позиція в рейтингу шкіл: 1
Щорічний рейтинг, що проводиться газетою Kyiv Post, який визначає кращих представників своїх сфер на ринку України
154
Eduniversal
Позиція в рейтингу шкіл: 154
Рейтинг, який спеціалізується на вищу освіту, що проводиться французкой консалтинговою компанією-рейтинговим агенством SMBG
Сертифікати

Інформація про бізнес школу

Заснована при Києво-Могилянській академії. Філософія, яку сповідує бізнес-школа, – «Сhange yourself, change your company, change the world», – базується на вірі у те, що проривний розвиток учасників програм неминуче призведе до якісних змін у розвитку їхніх компаній, а отже й нашої країни і світу в цілому. Саме тому kmbs приймає управлінців, які відповідають не лише формальним, але й ціннісним критеріям. У бізнес-школі діє потужний Клуб випускників, регулярно відбуваються інтелектуальні події та проекти, спрямовані на навчання упродовж життя. kmbs неодноразово очолювала рейтинги, складені українськими діловими виданнями.

 

ІСТОРІЯ


kmbs було засновано в 1999 р. за ініціативи Павла Шеремети при Києво-Могилянській академії – одному з найстаріших університетів Східної Європи. Тоді ж розпочали навчання перші студенти МВА, а у 2001 р. відбувся перший МВА-випуск kmbs.

 

ЛІДЕР


Олександр Саврук, декан kmbs, кандидат економічних наук, партнер компанії SCG (Група стратегічного консалтингу), організатор і керівник інтернет-ресурсу Management.com.ua. Олександр Саврук є деканом kmbs з березня 2010 року, змінивши на цій посаді Михайла Колісника.

 

ПРОГРАМИ MBA


У вересні 2001 р. в kmbs стартувала Executive MBA – програма для перших осіб компанії, у липні 2007 р. було створено МВА-програму для власників бізнесу – Presidents' MBA, а у жовтні 2010 р. розпочалось навчання на програмі МВА з фокусом на лідерстві – Master in Business Leadership. У лютому 2013 р. Києво-Могилянська Бізнес Школа відкрила Agro MBA – першу в Україні спеціалізовану програму МВА в сфері аграрного бізнесу.

У поточному році на всіх програмах МВА та MBF у kmbs навчається 91 студент, їхній середній вік становить 35 років, у гендерному співвідношенні – 67% чоловіків та 33% жінок.

Особливою складовою навчання на програмах МВА є виїзні модулі. Слухачі разом з частиною викладачів виїжджають до різних міст України (Львів, Донецьк, Одеса), де працюють над розв’язанням реальних бізнес-кейсів. Головне завдання – вдосконалити бізнес-процеси в конкретній компанії. Під час поїздки слухачі знайомляться з компаніями та їхнім керівництвом, а також з культурними пам’ятками місцевості. При цьому кожен зі студентів МВА-програм може заздалегідь запропонувати свій власний бізнес як кейс для виїзного модуля.

 

ВИКЛАДАЧІ


За словами представників бізнес-школи 100% викладачів kmbs – це практики та міжнародні експерти. Головним пріоритетом при виборі викладачів є їхні знання, практичний досвід та здатність донести це до слухачів. Як запрошені спікери у рамках навчальних програм виступають чимало випускників kmbs, а дев’ятеро з них стали викладачами й вагомими гравцями у команді бізнес-школи.

 

ALUMNI


Спільнота kmbs – це близько 600 слухачів та випускників програм МВА та MBF, а також декілька тисяч випускників і учасників спеціалізованих програм управлінського розвитку. Двічі на рік (весною та восени) у бізнес-школі відбуваються офіційні зустрічі для всіх випускників. Щомісяця kmbs проводить безкоштовні заходи для спільноти: лекції авторитетних спікерів, обговорення спеціальних тем чи фільмів, які містять цікаві для бізнесу ідеї.

У березні 2011 р. Києво-Могилянська Бізнес Школа офіційно заснувала Клуб випускників та запустила «professional network» – соціальну мережу для спільноти. Також було створено Раду випускників, куди увійшли представники кожної навчальної групи. Сьогодні Рада випускників спільно з командою kmbs визначає напрями діяльності Клубу. Її мета – реалізувати ідею Lifelong Learning («навчання упродовж всього життя»).

 

Втіленням цієї ідеї став проект Post-MBA – регулярні виїзні навчальні заходи для випускників із традиційним «живим» кейсом на базі компанії випускника, зустрічами з керівниками інших компаній та культурно-екскурсійною програмою.

Починаючи з 2011 року kmbs організовує зарубіжні поїздки для спільноти – Alumni-тури. Першим став виїзд до Грузії, у 2012 р. – до Ізраїлю, а восени цього року випускники та слухачі бізнес-школи відвідають Турцію.

 

У лютому 2012 р., з метою допомогти випускникам kmbs знаходити інвестиції для розвитку бізнесу, було засновано Інвест-платформу. Організаторами стали ініціативна група з експертів-випускників і зовнішніх професіоналів у сфері інвестицій, а також викладачі-консультанти kmbs.

 

Вже кілька років у kmbs успішно проходить унікальний для вітчизняних бізнес-шкіл проект – «День дітей в kmbs». Це навчально-розвивальні події для сімей випускників та учасників програм. Поки батьки відвідують семінари для дорослих, з молодшими займаються фахові педагоги.

Щороку, починаючи з 2007, у kmbs відбувається турнір «Що? Де? Коли?». Більше десятка команд, які об'єднують представників різних бізнесів, змагаються у 2 турах по 15 запитань. Традиційно, ведучим турніру є Борис Бурда.

 

ПРОЕКТИ


У 2007 р. Києво-Могилянська Бізнес Школа запустила інтелект-проект innovations.com.ua, місією якого стало «провокування мрій та мислення управлінців». Складові проекту: організація подій для управлінців, інтернет-платформа з матеріалами про лідерів та щорічний випуск журналу з найкращими публікаціями сайту.  

 

З 2010 р. kmbs спільно з Київстар веде проект з оглядом найкращої бізнес-літератури "Київстар Бізнес" Дайджест, що видається окремим виданням.

 

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ


Києво-Могилянська бізнес-школа має 5-річну акредитацію CEEMAN та є членом EFMD. Партнерами kmbs серед міжнародних бізнес-шкіл є Limak Austrian Business School (Австрія), Erasmus University та Rotterdam School of Management (Нідерланди), Kellogg School of Management (США), China Europe International Business School (Китай), INSEAD (Франція).

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


http://kmbs.ua

(044) 490-66-35; (044) 425-77-79

team@kmbs.com.ua

 

Програми MBA

Назва програми
Вартість
Тривалість
Стажування
Формат
425 000 грн
21 міс
Є
Модульний
290 000 грн
21 міс
Є
Модульний
719 000 грн
21 міс
Є
Модульний
205 000 грн
21 міс
Є
Модульний

Викладачі

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах