Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаБізнес-школиМосковська Бізнес Школа [MBS]
переглядів: 5683

Московська Бізнес Школа [MBS]

Рік заснування
2008 
Випускників
n/a 
Програми MBA
Вартість MBA
27 900 грн
Закордонний диплом
Так
Мова навчання RU
Рейтинг
n/a

Інформація про бізнес школу

MBS - це спільний проект російських бізнесменів-інвесторів. Бізнес-школа нараховує близько 20 філій у Росії, країнах СНД та світу. В Україні її представництво існує з 2008 р. Формат навчання MBS – дистанційний; складається з завдань для самостійного вивчення та інтерактивних відеоконференцій, онлайн-семінарів, вебінарів, майстер-класів, особистої роботи з тьюторами.

    Історія: Moscow Business School заснована в 2007 р. На сьогодні в Росії працює близько 10 її філій. Бізнес-школа має також представництва в Англії, Німеччині, США, Чехії, Узбекистані, Казахстані, В'єтнамі та Україні. У Києві філію MBS було відкрито в 2008 р.


    Історія та особливості програм MBA: в Україні MBS пропонує МВА-програми в дистанційному форматі. Кожен студент отримує жорсткий диск, на якому записані мультимедійні файли - 380 годин лекцій та інші матеріали для самостійного опрацювання. Студенти мають можливість вчитися по відеозаписам викладачів із країн СНД та світу. Процес навчання також передбачає участь у відеоконференціях, вебінарах і дискусійних онлайн-семінарах. Набір на програми в усіх представництвах MBS здійснюється одночасно – раз на 2 тиждні. Пропустивши онлайн-заняття, студент має змогу прослухати його з іншою групою. Навчальний процес допомагає організувати система дистанційного навчання (СДН) – онлайн-майданчик Moscow Business School. В ній можна знайти навчальні матеріали та завдання, розклад онлайн-занять, спеціальні форуми та електронну бібліотеку. Крім цього, вона є платформою для спілкування студентів та випускників MBS з усіх країн, в яких є представництва бізнес-школи. На сьогодні в ній зареєстровано понад 6000 осіб. Частина викладачів також допомагають в організації навчання – супроводжують програму в якості тьюторів та здійснюють індивідуальний консалтинг. Слухач може задати запитання тьютору в системі дистанційного навчання та протягом 24 годин отримати професійну пораду. У рамках усіх програм MBS студенти мають можливість безкоштовно вивчити від 1 до 6 іноземних мов за допомогою онлайн-методики МТІ Lingvo. Кожен слухач отримує доступ до онлайн-матеріалів на 1,5 роки від початку навчання на програмі МВА. У списку мов МТІ Lingvo – англійська, німецька, французька, іспанська, італійська та нідерландська.


    Alumni: випускники Київської філії бізнес-школи мають право відвідувати щорічні конференції та інші заходи для випускників, які проходять у центральному представництві Moscow Business School (Москва).


    Міжнародне визнання: за результатами рейтингу «Кращі бізнес-школи 2011» за версією російського видання «Елітний персонал» MBS у Росії зайняла третю призову позицію та п'яте місце в загальному заліку. Участь у рейтингу взяли 68 бізнес-шкіл Москви та Санкт-Петербургу.

Програми MBA

Назва програми
Вартість
Тривалість
Стажування
Формат
27 900 грн
24 міс
Немає
Дистанційний

Викладачі

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах