Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаБізнес-школиЛьвівська Бізнес Школа [LvBS]
переглядів: 8733

Львівська Бізнес Школа [LvBS]

Рік заснування
2008 
Випускників
n/a 
Програми MBA
Вартість MBA
253 000 грн
Закордонний диплом
Ні
Мова навчання EN UA
Рейтинг
n/a

Інформація про бізнес школу

Заснована при Українському Католицькому Університеті (м. Львів). Реалізує програму Key Executive MBА. Специфіка навчання: 30% іноземних викладачів; 2 міжнародні навчальні тури; майстер-класи з громадськими діячами й митцями, спрямовані на розвиток особистості. Раз на місяць LvBS проводить заходи для своєї Спільноти.

 

ІСТОРІЯ


LvBS було засновано в 2008 р. при Українському Католицькому Університеті, котрий був створений за ініціативи Фонду св. Климентія та його Голови Патріарха Любомира Гузара. LvBS cпівпрацює з бізнес-школами при католицьких університетах у США та Іспанії. Cвоєю місією бачить формування відкритої та відповідальної спільноти візіонерів, яка будуватиме український бізнес на базі отриманих управлінських знань, міжнародних стандартів, професійних і загальнолюдських цінностей.

Активну учать у розвитку LvBS беруть відомі експерти зі сфер бізнесу та бізнес-освіти: Павло Шеремета (голова правління та гендиректор регіонального Інституту Стратегії Блакитного Океану, в минулому - перший декан бізнес-школи kmbs), Адріян Сливоцький (бізнес-мислитель світового рівня, автор бестселлерів зі стратегії управління), Богдан Гаврилишин ( відомий громадський діяч, меценат, засновник першої бізнес-школи в Україні) та Юрій Логуш (один з найкращих топ-менеджерів України, свого часу - засновник та керівник Інституту міжнародного бізнесу в Нью-Йорку).

 

ЛІДЕР


Софія Опацька, директор LvBS, кандидат економічних наук, закінчила міжнародні економічні відносини ЛНУ ім. Івана Франка, короткострокові програми та стажування у University of Michigan, Bled School of Management, Warsaw School of Economics, Wharton Business School, China Europe International Business School, Hong Kong University of Science and Technologies. Має 10 років досвіду управлінської роботи.

 

ІСТОРІЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМИ MBA


З 2008 р. LvBS реалізує Key Executive MBA (KEMBA). Специфіка програми:

  1. індивідуальний підхід до учасників – кожен слухач має особистий план розвитку;
  2. прикладне проектне навчання (учасники розробляють індивідуальні стартапи чи реалізують проекти змін у власних компаніях);
  3. 30% курсів викладають зарубіжні викладачі;
  4. 2 міжнародні тури: навчальний модуль в одній з країн Центральної чи/та Східної Європи, навчальний тур до Азії, що триває 10 днів;
  5. культурно-просвітницька складова програми (майстер-класи громадських діячів, відомих гостей зі сфер бізнесу та мистецтва).

Програма KEMBA має унікальний «Гарантійний термін»: протягом 2-х років після завершення навчання випускники можуть безкоштовно прослухати 2 (із запропонованих бізнес-школою) курси програми.

 

ALUMNI


Спільнота LvBS складається не лише з випускників бізнес-школи. До неї можна потрапити за системою індивідуального чи корпоративного членства на основі платних внесків. Членство дає право на участь у всіх заходах Спільноти та у щорічній міжнародній конференції LvBS. Для учасників Спільноти діє також знижка на участь у відкритих програмах управлінського розвитку. 

За рік бізнес-школа проводить близько 12 заходів у рамках життя Спільноти, серед яких: майстер-класи від успішних управлінців та видатних людей зі сфери освіти та мистецтва; кафе-семінари, присвячені темі розвитку бізнесу; тематичні зустрічі та конференції, навчання на прикладі «живих» кейсів. Загальна кількість учасників подій нараховує більше 1000 осіб за рік.

 

НОВІ ПРОЕКТИ


У 2011 р. LvBS та Український Католицький Університет створили новий проект – «Бізнес та суспільство: взаємні виклики та впливи». Мета – створити платформу для взаємодії бізнесу та суспільства, підвищити рівень відповідальності та впливу бізнесу на розвиток суспільних процесів в Україні. Проект складається з серії заходів у форматі «business talk» та реалізується у м. Київ. Спікери – представники бізнесу, відомі митці, визнані громадські діячі з України та з-за кордону.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


(032) 240 99 58

 

Програми MBA

Назва програми
Вартість
Тривалість
Стажування
Формат
253 000 грн
18 міс
Є
Модульний

Викладачі

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах