Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаБізнес-школиМіжнародний Інститут Бізнесу [МІБ]
переглядів: 8586

Міжнародний Інститут Бізнесу [МІБ]

Рік заснування
1993 
Випускників
350 
Програми MBA
Вартість MBA
196 900 – 249 900 грн
Закордонний диплом
Так
Мова навчання EN RU
Рейтинг
n/a
Сертифікати

Інформація про бізнес школу

МІБ на сьогодні є єдиною бізнес-школою в Україні, яка пропонує МВА-програми, акредитовані міжнародною асоціацією АМВА. З 1998 р. бізнес-школа співпрацює з Університетом Нью-Брансвік (Канада), навчає управлінців на спільній англомовній програмі. Має Асоціацію та Раду випускників МІБ, діючі Клуби за професійними інтересами. 

   Історія: Міжнародний інститут бізнесу (IIB) було засновано в 1993 р. Українською академією управління при Президенті спільно з Фондом Центрально-європейського університету (Джорджа Сороса). Першим президентом бізнес-школи був Хендрік Стернічук, професор менеджменту та міжнародного бізнесу Університету Нью-Брансвік (Канада). 
Сьогодні Міжнародний інститут бізнесу пропонує зарубіжні освітні програми таких організацій: 
  1. Британського Королівського інституту маркетингу – СІМ (у 1997 р. МІБ став його першим представником в Центральній та Східній Європі);
  2. Німецького Федерального союзу з управління виробництвом –– REFA International (з 2001 р.); 
  3. Британського Королівського інституту з управлінського обліку та фінансового менеджменту – СІМА (з 2004р.); 
  4. Британського інституту PR – CIPR (з 2005 р. МІБ є єдиним навчальним центром цієї організації в Україні);
  5. Британської асоціації з маркетингових та соціальних досліджень – MRS (з 2005 р.);
  6. Канадського коледжу ім. Грента Мак-Юена – Grant McEwan College. 
МІБ також створив спеціалізовані Центри розвитку, на базі яких організовує освітні програми та заходи за напрямами: корпоративне управління, оцінка майна та майнових прав, менеджмент та лідерство, стратегічне партнерство, соціальна відповідальність бізнесу та ділова етика. 

   Лідер IIB: Олександр Савченко. 

   Історія та особливості програм МВА: в 2007 р. МІБ став першою бізнес-школою в Україні, яка отримала акредитацію міжнародної асоціації AMBA. В 2012 р. програми Executive MBA та International MBA знову підтвердили свою акредитацію. 
Особливістю МІБ Executive MBA є те, що студенти мають можливість вибрати та прослухати курси в одній із партнерських бізнес-шкіл в Швейцарії, Канаді, США.
Що ж до програми МІБ International MBA, то вона реалізується спільно з Університетом Нью-Брансвік (UNB) – одним із найстаріших університетів Канади. Студенти навчаються в Києві, мова викладання – англійська. Програма складається з 20 курсів, 5 з яких слухач може вибрати самостійно (зі списку вибіркових дисциплін UNB). По завершенню навчання студенти отримують два дипломи – від МІБ і UNB, та стають членами обох асоціацій випускників. 

   Alumni: в 2010 р. кількість випускників IIB становила близько 1500 осіб. Їхня загальна зустріч відбувається кожного року в першу суботу квітня. МІБ має Асоціацію випускників та слухачів, а також спеціальну Раду, члени якої щороку обираються на зборах Асоціації. Рада розробляє програму заходів та пропозиції з розвитку МІБу, організовує загальні зустрічі випускників. 

Головні напрями співробітництва Асоціаці та бізнес-школи: проведення досліджень і тренінгів, кар’єрний розвиток і консалтинг, інвестиційні проекти.
 
У рамках Асоціації в МІБі функціонують Клуби за сферами: маркетинг, HR, фінанси та PR, а також Клуб МВА, який об’єднує найбільшу кількість випускників.Клуб МВА було створено в 2004 р. Сьогодні він організовує заходи, зустрічі, круглі столи, конференції та семінари за участі міжнародних експертів, послів, бізнесменів та політиків, викладачів українських та зарубіжних бізнес-шкіл.
 
Міжнародний інститут бізнесу також заснував Центр розвитку кар’єри (ЦРК), за допомогою якого наповнює базу резюме студентів та випускників. ЦРК також інформує випускників та слухачів МІБу про нові вакансії в українських компаніях, надає доступ до пропозицій міжнародних компаній на сайтах СІМ,СІМА, CIPR і АМВА, а також допомагає організовувати стажування в Україні та за кордоном. Щорічно ЦРК проводить опитування з оцінки довгострокового впливу навчання на професійний та кар’єрний розвиток випускників. 

   Міжнародне визнання: МІБ є членом EFMD та CEEMAN, має акредитацію АМВА. 

 

Програми MBA

Назва програми
Вартість
Тривалість
Стажування
Формат
196 900 грн
22 міс
Немає
Модульний
249 900 грн
19 міс
Є
Модульний

Викладачі

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах