Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаБізнес-школиМіжнародний університет фінансів [МУФ]
переглядів: 5262

Міжнародний університет фінансів [МУФ]

Рік заснування
1993 
Випускників
15 
Програми MBA
Вартість MBA
50 000 – 330 000 грн
Закордонний диплом
Так
Мова навчання EN UA RU
Рейтинг
n/a

Інформація про бізнес школу

МУФ засновано при КПІ. Перша МВА-програма в бізнес-школі стартувала в 2011 р. Зараз МУФ пропонує три вітчизняні спеціалізовані МВА та Executive MBA – спільно з Університетом Індіанаполісу, США. Випускники EМВА отримують зарубіжні дипломи. Слухачі МВА-програм можуть пройти навчання від SAP на пільгових умовах.

   Історія: Міжнародний університет фінансів було засновано в 1993 р. при Київському Політехнічному Інституті – одному з найстаріших та найбільших технічних університетів України. Ініціатори створення: НТУУ «КПІ», Європейський інститут технологій (Париж), Асоціація українських банків та АБ «Банкірський дім». Першим ректором був Анатолій Матвєєв – економіст, академік Української академії наук, автор методик з професійного самовизначення молоді та наукових праць з фінансово-банківської справи.

Сьогодні Міжнародний університет фінансів є навчально-методичним комплексом КПІ, надає можливість отримання другої вищої економічної освіти паралельно з базовим стаціонарним навчанням, поєднує навчальну та наукову діяльність. Ініціатива щодо реалізації МВА-програм на базі МУФ належить нинішньому ректору університету Любові Смоляр.


   Лідер: Любов Смоляр


   Історія та особливості програм МВА: перша МВА-програма МУФ – «Управління розвитком бізнесу» – стартувала в 2011 р. Сьогодні університет пропонує також спеціалізовані МВА вітчизняного зразка: «Міжнародна банківська діяльність та фінанси», «Фінанси корпорацій».


  Специфіка МВА-програм: формат навчання – вечірній або щосуботи – визначається за побажанням групи (більшістю осіб).

Стажування у слухачів першого набору МВА-програм проходить у Франції, в Університеті дю Мен. Програма навчального туру є гнучкою: слухачі заздалегідь подають пропозиції щодо компаній, які хотіли б відвідати та побажання до лекторів щодо інформації, яку хочуть розглянути детальніше.

У слухачів програм МВА є також інша альтернатива для стажування – Віденський університет прикладних наук. Робоча мова навчання в ньому – німецька, тож рішення щодо вибору цього варіанту стажування має прийматися абсолютною більшістю групи.

У лютому 2013 р. Міжнародний університет фінансів запускає нову програму – Executive MBA, спільно з Університетом Індіанаполісу (UIndy's School of Busines, США). Університет має акредитацію провідної американської організації з акредитацій бізнес-шкіл – ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs).

Програма Executive MBA на базі МУФ складається з 15 курсів. Мова навчання – англійська. Випускники отримують зарубіжний диплом МВА. Навчання проходитиме в МУФ та в афінській філії UIndy. Сім дисциплін читатимуть українські викладачі, використовуючи методичні розробки Університету Індіанаполісу та адаптуючи їх до реалій українського бізнесу. Вісім курсів викладатимуть професори UIndy: половину з яких – дистанційно, з супроводом тьютора від МУФ; інші чотири –  в рамках двох літніх виїзних модулів в м. Афіни.

Міжнародний університет фінансів має загальну електронну систему для допомоги в навчанні – «віртуальний МУФ». У ньому викладені навчальні матеріали з усіх програм МВА: кейси, лекції, завдання та додаткова інформація з предметів. Слухачі можуть самостійно опрацювати лекції, які не змогли відвідати, а також ознайомитися з усіма матеріалами не лише своєї, а й інших програм МВА. Студенти також мають можливість онлайн-спілкування з викладачами. Двічі на рік МУФ проводить Дні кар’єри, де слухачі й випускники МВА та студенти програм другої вищої освіти можуть ознайомитися з діяльністю та вакансіями провідних компаній, або презентувати власну – з метою пошуку професійних співробітників.


   Нові проекти: Влітку 2012 р. у МУФ було відкрито сертифікаційний центр SAP (всього другий в Україні). SAP – всесвітньо відома німецька компанія, яка розробляє програмні рішення для бізнесу. Навчатися в центрі можуть лише студенти, викладачі та аспіранти. Слухачі МВА-програм МУФ за бажанням також можуть пройти курс TERP10 від SAP. Вартість десятиденного навчання – пільгова. По його завершенню студенти отримують офіційний сертифікат з центрального офісу в Німеччині, а також можливість пройти стажування, організоване компанією Citronic в Україні. При цьому стажування означає автоматичне працевлаштування в одну з провідних компаній, яка займається впровадженням технологій SAP.

Якщо ж слухач не матиме бажання пройти повний курс навчання в сертифікаційному центрі SAP, то в рамках дисциплін МВА він матиме змогу ознайомитися з цими технологіями на базовому рівні користування.

Програми MBA

Назва програми
Вартість
Тривалість
Стажування
Формат
330 000 грн
24 міс
Є
Модульний
50 000 грн
24 міс
Є
Модульний
50 000 грн
24 міс
Є
Модульний

Викладачі

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах