Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаВикладачі бізнес-шкіл

Викладачі бізнес-шкіл

Знайдено: 72 Очистити фiльтр
Вибір викладача по спеціалізації
Всі спеціалізації
Пошук викладача по імені
Сортувати: за популярністю
Спеціалізація:
Управління персоналом, Корпоративна культура і Персонал
Викладання
11 років
Практичний досвід
10 років
Консалтинг
15 проектів
Викладач та лідер HR-напряму kmbs, випускниця MBA kmbs (EMBA 2008). В минулому – генеральний директор енергетичного холдингу.
Спеціалізація:
Управління продажами, Философія бізнесу і Маркетинговий менеджмент
Викладання
n/a
Практичний досвід
n/a
Консалтинг
6 проектів
Інтелектуальний керівник програми Presidents' MBA, викладач kmbs та Києво-Могилянської академії. Автор програми kmbs «Школа управління продажем» , яку за 15 років існування прослухало більше 500 керівників з продажу та маркетингу . Шанувальник ...
Спеціалізація:
Фінанси та облік, Фінансовий менеджмент, Управління ризиками, Управлінський облік і Управлінська економіка
Викладання
n/a
Практичний досвід
5 років
Консалтинг
1 проект
Д.т.н., професор фінансів, професійний консультант у галузі стратегічного управління та фінансового менеджменту. Як консультант Світового Банку, в міжнародній групі експертів займався реструктуризацією промислових підприємств СНД. Брав участь у ...
Спеціалізація:
Загальний маркетинг і Маркетингові комунікації
Викладання
19 років
Практичний досвід
21 рік
Консалтинг
7 проектів
Кандидат економічних наук , доцент кафедри бізнес - адміністрування Міжнародного інституту менеджменту . Партнер консалтингової групи Netton . Має цінний досвід керівництва великими маркетинг - проектами в компаніях з іноземним ...
Спеціалізація:
Стратегічний менеджмент, Философія бізнесу, Управління змінами, Стратегічне управління і Операційна ефективність
Викладання
n/a
Практичний досвід
19 років
Консалтинг
n/a
Декан kmbs , кандидат економічних наук, партнер компанії Strategic Consulting Group . Викладає в kmbs і Школі охорони здоров’я НаУКМА. Співпрацює у напрямку стратегічного менеджменту з kmbs та Львівською бізнес-школою УКУ. Член Української ...

Викладачі MBA-програм в Україні, як правило, є авторами своїх предметів, тож якість навчання значною мірою залежить від їхнього професійного рівня.
Оцінюючи викладацький склад бізнес-школи, можна звернути увагу на те:
1. Наскільки суттєво він відрізняється від традиційного лекторського складу будь-якого університету.
Професіоналізм викладачів бізнес-школи здебільшого визначає не їхній вчений ступінь, а те, наскільки вони є експертами в сфері бізнесу, яку викладають. Адже дієві поради можна отримати лише від експертів з великим управлінським та консалтинговим досвідом.Звісно, якщо обрані Вами викладачі MBA є провідними практиками та водночас ведуть активну наукову діяльність з менеджменту – це стане черговим плюсом на їхню користь.
2. Який відсоток курсів читають діючі бізнес-тренери.
Такі викладачі MBA-програм мають більший практичний досвід, адже в рамках навчального процесу і поза межами бізнес-школи часто зустрічаються з питаннями бізнесу та актуальними задачами управлінця. Серед характеристик гарного бізнес-тренера: глибокі знання в сфері менеджменту, структурне мислення, ораторська майстерність, розуміння організаційних процесів та психології людей.
3. Скільки курсів на програмі ведуть запрошені зарубіжні викладачі MBA.
Вони можуть поділитися досвідом ведення бізнесу в іноземних компаніях, познайомити зі світовими трендами управління та навчити розумінню бізнес-процесів на глобальному рівні. Про їхній рівень професіоналізму може свідчити як успішний управлінський досвід, так і високий рейтинг іноземної бізнес-школи – їхнього постійного місця викладання.
4. У випадку дистанційних програм MBA - чи закріплені за їхніми курсами тьютори.
Тьютор – це професійний викладач-консультант, індивідуальний куратор та наставник в одній особі. Він допоможе Вам організувати Ваш навчальний процес.
На нашому сайті Ви знайдете детальну інформацію про всіх викладачів MBA-програм в Україні. Знайомство з нею допоможе скласти комплексний портрет кожної з бізнес-шкіл та вибрати саме тих експертів, які стануть не лише цікавими вчителями, а й надійними консультантами.

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах