Служба підтримки
+38 (099) 233-73-09
Консультант
ГоловнаІнфоСтрічка

ІнфоСтрічка

Олександр Тарченко: «Мріяти? Обов’язково!»

23 грудня 2014
3977 переглядів

Чим корисні кризові періоди, що робити, якщо ваша мрія досі не здійснена, і як воно – працювати в сімейному бізнесі? Олександр Тарченко, співвласник київського освітнього холдингу DEC group,  провів майстер-клас для майбутніх підприємців зі школи MBA Kids.

Круті авто і прозорі стіни: MBA Kids в гостях у Winner

15 грудня 2014
4397 переглядів

Наприкінці листопада старша група MBA Kids у формі екскурсійної практики побувала в гостях у компанії «Віннер», офіційного імпортера автомобілів марок Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover і Porsche в Україні. Молоді люди дізналися, як організовано даний бізнес, пройшлися по унікальним об'єктам і поспілкувалися з провідними співробітниками компанії.

Євген Лавренюк: «Бізнес і підприємництво – це різні речі»

09 грудня 2014
5560 переглядів

Майбутні підприємці, а нині – учні Дитячої школи підприємництва та лідерства MBA Kids, поспілкувалися з київським бізнесменом Євгеном Лавренюком, який у свої 27 років уже є ідеологом і засновником ряду успішних креативних проектів. Під час майстер-класу Євген розповів юним колегам про чотири етапи своєї кар'єри, про батькове донкіхотство, гонитву за мрією і парадокс студентської пральні.

Відбувся другий міжрегіональний форум для бізнесу «Open Business Space: Буковель-2014»

08 квітня 2014
4085 переглядів

З 20 по 23 березня MBA Field спільно з «Перспектива-М» провели вже другий міжрегіональний форум для бізнесу Open Business Space: Буковель-2014. Для обговорення теми "Яким бути бізнесу в Новій Україні?" в Radisson Blu Resort Bukovel зібралися власники та керівники підприємств з Києва, Івано-Франківська, Харкова, Львова, Одеси, Рівного, Донецька, Кременчуга. Чотири дні з півсотні людей гаряче обговорювали нові виклики та можливості для бізнесу в Україні. Цьогоріч почесним гостем форуму став всесвітньо відомий економіст, меценат і громадський діяч Богдан Гаврилишин.

Хто в домі господар: власники і маркетинг

15 жовтня 2013
3549 переглядів

11 жовтня вже втретє відбувся форум Open Business Space у партнерстві з українськими бізнес-школами. Цього разу майданчиком для події став Міжнародний інститут менеджменту [МІМ-Київ]. Власники й керівники бізнесу, за участі експерта-викладача, обговорювали проблему балансу між власником і топ-менеджером у прийнятті маркетингових рішень.

 

Інтелектуальний марафон у kmbs

01 жовтня 2013
3192 перегляда

26 вересня близько сотні учасників приєдналися до Інтелектуального марафону в Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs]. Замість традиційної розповіді про МВА-програми kmbs спробувала показати потенційним абітурієнтам, як саме відбувається навчальний процес: які фахівці тут викладають, до яких тем звертаються і які формати використовують.

 

 

Open Business Space Tour у Грузії: пошук рівноваги

24 вересня 2013
3275 переглядів

12-15 вересня українські топ-менеджери і власники бізнесів вирушили до Грузії у рамках виїзної майстерні управлінських рішень Open Business Space Tour, організованої MBA Field. Учасники змогли не лише обговорити ключову тему «Бізнес у країнах СНД: Нові можливості», але й безпосередньо торкнутися грузинського менталітету і специфіки ділових підходів.

 

 

Ярослава Лоянич: Можливо, вам час змінити роль

18 вересня 2013
4333 перегляда

Майстерня управлінських рішень Open Business Space, що працювала 6 вересня у Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs], була присвячена темі персонального розвитку керівника бізнесу. Після обговорень у групах учасники мали можливість поспілкуватися з експертом з боку бізнес-школи. Ярослава Лоянич, лідер HR-напрямку kmbs, розповіла, як за допомогою роботи над своєю особистістю уникнути занепаду компанії.

 

 

2012 © MBA Field

Всі бізнес-школи на сайті MBA Field

Розроблено в

Контактна інформація
Ми в соціальних мережах